پالادیوم

پالادیوم


من از رندی نخواهم کرد توبه
و لو آذیتنی بالهجر و الحجر

پیوندها

بصیرت هاشمی

سه شنبه, ۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۶:۵۵ ق.ظ

بصیرت هاشمی ثابت شد!

🔴مزاح می‌فرمایند...

📎هاشمی اگر خیلی بصیرت «محمودشناسی» داشت، احمدی‌نژاد را n سال قبل از ۸۴ و ۸۸ استان‌دار خودش نمی‌کرد!

📎هاشمی اگر خیلی بصیرت «من از دیروز، امروز محمود را پیش‌بینی کرده بودم» داشت، احمدی‌نژاد را n سال قبل از سوم تیر، در انتخابات دور دوم ریاست‌جمهوری‌اش، رئیس ستاد شرق تهران ستادش نمی‌کرد!

📎هاشمی اگر خیلی بصیرت داشت، در زدن امهات و مهمات نظامی کشور، دچار هم‌صدایی با دشمن نمی‌شد!

📎هاشمی اگر خیلی بصیرت داشت، در دوگانه‌ی انقلاب و آقازاده‌هایش، اولی را فدای دومی نمی‌کرد!

📎هاشمی اگر خیلی بصیرت داشت، کاری نمی‌کرد که نویسندگان «عالی‌جناب سرخ‌پوش» که نه تنها مرگ روشن‌فکران، بل‌که حتی فوت حاج‌احمد را هم به او نسبت می‌دادند، برایش هورا بکشند!

🔴مزاح می‌فرمایند...

📌در همان خطبه که حضرت آقا‌ فقط در ۲ موضوع، نظر رئیس‌جمهور وقت را البته فقط در نسبت با نظرات آقای هاشمی و صدالبته ناظر بر حال و احوال آن‌روزهای احمدی‌نژاد، به نظر خودشان نزدیک‌تر خواندند، ده‌‌ها عبارت هم علیه احمدی‌نژاد و له هاشمی بیان کردند! من‌جمله؛ «بارها تا مرز شهادت رفتن مرحوم منظور»! و من‌جمله؛ «نقد به ادبیات احمدی‌نژاد در مناظره‌ی کذا»! یعنی نقد به همین ادبیات و رفتار و گفتار امروز احمدی‌نژاد! عجبا! بعضی‌ها فقط یک‌جمله‌ی آن خطبه را یادشان مانده!

📌اگر هاشمیِ بارها تا مرز شهادت رفته، عاقبت در استخر فرح می‌میرد، ایراد از تعریف آقا نیست! اگر احمدی‌نژاد لیاقت ۴ تا تعریف مشروط رهبر را ندارد، تازه دارد می‌شود مثل هاشمی! و این، مؤید «بدل هاشمی» است، نه «بصیرت هاشمی»!

📌به عکس نگاه کنید! هنوز مانده بود تا محمود رأی من و ما بشود که منصوب اکبر بود! و محبوب هاشمی بود! ما اما با آن‌که به او رأی داده بودیم لیکن همان زمان، به وقتش نقدش هم می‌کردیم! بی‌چاره آن‌ها که حق را فدای افراد می‌کنند! و تَکرار جهنمی‌ها را باور می‌کنند؛ ما «صبح بدون تحریم» را ندیدیم اما «کفش روی فرش» را چرا! و این، دقیقا نتیجه‌ی بصیرت هاشمی است؛ معاون اولی که با کفش، پا روی چادر محرومین می‌گذارد!

🔻آقای هاشمی! کاش بودی و می‌گفتی که در احمدی‌نژاد چه دیدی که استاندارش کردی، وقتی که هنوز، نه رأی ما بود و نه نظرش به نظر رهبر، نزدیک؟! مع‌الاسف، احمدی‌نژاد تَکرار خود شماست! نمی‌بینی چقدر مثل شما به اطرافیانش حساس است؟! هیهات! درد تو، امراض محمود نبود! رأی درست یا غلط پابرهنه‌‌ها بود! و‌ دروغ تقلب، البته که اسم رمز آشوب بود!

حسین قدیانی


  • ۹۶/۰۹/۰۷
  • نویسنده ....

دیگران